Nocny Maraton Fotograficzny – I love Hippies

Nocne Maratony Fotograficzne powracają! Jeśli jesteś fotografem, który chce stworzyć portfolio, oswoić się z pracą w studio fotograficznym i poznać ludzi – którzy tak jak Ty – mają pasję, to idealnie trafiłeś :) 

3 listopada zapraszamy Was do zabawy udziału w Nocnym Maratonie Fotograficznym I love Hippies. Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom i zapraszamy na sesję, w której odwołujemy się do stylistyki “dzieci kwiatów” :)

W czasie Nocnego Maratonu Fotograficznego zapewniamy napoje, przekąski, a także obecność – w czasie całego trwania imprezy – asystenta, który pomoże (tym mniej doświadczonym) ustawić światło i zbudować plan zdjęciowy.

Fotografowie muszą być przygotowani na opłatę za udział w wydarzeniu – 199 zł brutto.

DATA: 3.11.2017 r.
CZAS TRWANIA: 19-02 (fotografów zapraszamy na 19:30)
MIEJSCE: Studio Huśtawka, ul.Taśmowa 1, Warszawa
ILOŚĆ MIEJSC:
FOTOGRAFOWIE: 10
MODELKI : 4-5
WIZAŻYSTKI: 4-5
KOSZT (fotografowie): 199 PLN brutto

ZASADY UCZESTNICTWA (prosimy o zapoznanie się z ich treścią przed zapisem):

Regulamin

Zapisy na warsztaty poprzez formularz zgłoszeniowy widoczny na dole strony wydarzenia. Po wypełnieniu i wysłaniu dostaną Państwo mail potwierdzający zapis oraz dane do wpłaty.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:
tomek@studiohustawka.pl
577 339 949

Szykujcie się na świetną zabawę! Do zobaczenia!

Formularz zgłoszeniowy

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).

Scroll to Top