Nocny Maraton Fotograficzny – KOLOR RZĄDZI

Jeśli jesteś fotografem, modelką lub wizażystką i chcesz stworzyć portfolio, oswoić się z pracą w studio fotograficznym i poznać ludzi – którzy tak jak Ty – mają pasję, to idealnie trafiłeś.

Szaro, buro, nostalgicznie? Pogoda nie nastraja optymizmem? Nie musi tak być! Mamy sprawdzone antidotum na sezonową chandrę… Eksplozja koloru w energetycznych makijażach, niebanalne dodatki lub tęczowa biżuteria, a może feria barw w nietuzinkowych stylizacjach – wybór należy do Was :-) Możliwość realizacji ciekawych pomysłów i przestrzeń dla artystycznych eksperymentów, ogranicza nas tylko własna wyobraźnia… Serdecznie zapraszamy!

W czasie Nocnego Maratonu Fotograficznego zapewniamy napoje, przekąski, a także obecność – w czasie całego trwania imprezy – asystenta, który pomoże (tym mniej doświadczonym) ustawić światło i zbudować plan zdjęciowy.

Rezerwacja miejsca

Fotografowie:

Oplata za udział w sesji (pierwszy raz) : 199 zł brutto.

Kolejny raz na maratonie: 159 zł brutto.

PROMUJEMY DUETY: Jeśli zapiszesz się w tym samym czasie z drugą osobą, każda/y z Was płaci 179 pln. (promocje się nie łączą).

Wizażystki i modelki: kaucja: 199 zł brutto. W TYTULE PRZELEWU NALEŻY WPISAĆ SŁOWO KAUCJA + NAZWA I DATA MARATONU. OPŁATA BEZ SŁOWA KAUCJA NIE PODLEGA ZWROTOWI. 

Kaucja jest zwrotna przelewem bankowym na konto, z którego została dokonana opłata, tylko w przypadku obecności i uczestnictwa modelki i/lub wizażystki na sesji zdjęciowej. W przypadku nie stawienia się modelki lub wizażystki na sesję zdjęciową kaucja nie podlega zwrotowi.

Modelki:

Wiktoria https://m.maxmodels.pl/modelka-hellosunshine.html
Klaudia https://m.maxmodels.pl/modelka-claudii97.html
Agnieszka https://m.maxmodels.pl/modelka-agnieszkakryczka.html

 

Wizażystka:

https://www.facebook.com/D%C4%85br%C3%B3wka-Potowska-charakteryzatorartysta-plastyk-152877408721948/

DATA: 14.12.2018r.
CZAS TRWANIA: 19-02 (fotografów zapraszamy na 20:00)
MIEJSCE: Studio Huśtawka, ul.Taśmowa 1, Warszawa
ILOŚĆ MIEJSC:
FOTOGRAFOWIE: 12
MODELKI : 4
WIZAŻYSTKI: 4

ZASADY UCZESTNICTWA (prosimy o zapoznanie się z ich treścią przed zapisem):

Regulamin

Zapisy na warsztaty poprzez formularz zgłoszeniowy widoczny na dole strony wydarzenia. Po wypełnieniu i wysłaniu dostaną Państwo mail potwierdzający zapis oraz dane do wpłaty.

W polu “Uwagi do zgłoszenia” proszę wpisać  modelka / wizażystka / fotograf(ka).

W przypadku pytań prosimy o kontakt:
wiktor@studiohustawka.pl
577 339 949

Szykujcie się na świetną zabawę! Do zobaczenia!

Formularz zgłoszeniowy

* pole wymagane

*Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin.

*Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Politykę Prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją sesji zdjęciowej (zgodnie z RODO oraz ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).

Scroll to Top