Nocny Maraton Fotograficzny – NEON COLOURS

Nocne Maratony Fotograficzne powracają! Jeśli jesteś fotografem, modelką lub wizażystką i chcesz stworzyć portfolio, oswoić się z pracą w studio fotograficznym i poznać ludzi – którzy tak jak Ty – mają pasję, to idealnie trafiłeś :)

11 maja wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom :) Pamiętamy jak wielkim powodzeniem cieszył się ostatni neonowy maraton, dlatego też postanowiliśmy powtórzyć temat. Można się pobawić, tak naprawdę wszystko zależy tylko i wyłącznie od Waszej fantazji :) Temat bardzo szeroki, inspiracji  całe mnóstwo. Popuśćcie wodze fantazji, tak naprawdę ogranicza Was tylko wyobraźnia.

W czasie Nocnego Maratonu Fotograficznego zapewniamy napoje, przekąski, a także obecność – w czasie całego trwania imprezy – asystenta, który pomoże (tym mniej doświadczonym) ustawić światło i zbudować plan zdjęciowy.

Rezerwacja miejsca:

Fotografowie: oplata za udział w sesji: 199 zł brutto.

Wizażystki i modelki: kaucja: 199 zł brutto.

Kaucja jest zwrotna przelewem bankowym na konto, z którego została dokonana opłata, tylko w przypadku obecności i uczestnictwa modelki i/lub wizażystki na sesji zdjęciowej. W przypadku nie stawienia się modelki lub wizażystki na sesję zdjęciową kaucja nie podlega zwrotowi. W tytule przelewu prosimy wpisać KAUCJA.

DATA: 11.05.2018r.
CZAS TRWANIA: 20-03 (fotografów zapraszamy na 21:00)
MIEJSCE: Studio Huśtawka, ul.Taśmowa 1, Warszawa
ILOŚĆ MIEJSC:
FOTOGRAFOWIE: 6-12
MODELKI : 2-4
WIZAŻYSTKI: 1-3

ZASADY UCZESTNICTWA (prosimy o zapoznanie się z ich treścią przed zapisem):

Regulamin

Zapisy na sesję poprzez formularz zgłoszeniowy widoczny na dole strony wydarzenia. Po wypełnieniu i wysłaniu dostaną Państwo mail potwierdzający zapis oraz dane do wpłaty.

W polu “Uwagi do zgłoszenia” proszę wpisać  modelka / wizażystka / fotograf(ka).

W przypadku pytań prosimy o kontakt:
wiktor@studiohustawka.pl
577 339 949

Szykujcie się na świetną zabawę! Do zobaczenia!

Formularz zgłoszeniowy

* pole wymagane

*Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin.

*Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Politykę Prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją sesji zdjęciowej (zgodnie z RODO oraz ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).

Scroll to Top