Nocny Maraton Fotograficzny – OWIANE TAJEMNICĄ

Jeśli jesteś fotografem, modelką lub wizażystką i chcesz stworzyć portfolio, oswoić się z pracą w studio fotograficznym i poznać ludzi – którzy tak jak Ty – mają pasję, to idealnie trafiłeś.

Kolejna edycja Nocnego Foto maratonu przeniesie nas w świat małych i dużych sekretów. Powściągliwa elegancka czerń i stonowane stylizacje, zalotne długie rzęsy oraz zagadkowe spojrzenia, kapelusze czy okulary uzupełniające subtelne kadry pełne niedomówień – to wszystko znajdzie się w Waszym zasięgu. Sami zdecydujecie, na ile uchylicie rąbka tajemnicy, a co pozostanie jedynie w sferze wyobrażeń… Miejsce dla tych, którzy nie boją się niedopowiedzeń i eksperymentowania, lubią zabawę kontrastami, a także szukają możliwości realizacji ciekawych pomysłów. Zapraszamy!

W czasie Nocnego Maratonu Fotograficznego zapewniamy napoje, przekąski, a także obecność – w czasie całego trwania imprezy – asystenta, który pomoże (tym mniej doświadczonym) ustawić światło i zbudować plan zdjęciowy.

Rezerwacja miejsca

Fotografowie:

Oplata za udział w sesji (pierwszy raz) : 199 zł brutto.

Kolejny raz na maratonie: 159 zł brutto.

PROMUJEMY DUETY: Jeśli zapiszesz się w tym samym czasie z drugą osobą, każda/y z Was płaci 179 pln. (promocje się nie łączą).

Wizażystki i modelki: kaucja: 199 zł brutto. W TYTULE PRZELEWU NALEŻY WPISAĆ SŁOWO KAUCJA + NAZWA I DATA MARATONU. OPŁATA BEZ SŁOWA KAUCJA NIE PODLEGA ZWROTOWI. 

Kaucja jest zwrotna przelewem bankowym na konto, z którego została dokonana opłata, tylko w przypadku obecności i uczestnictwa modelki i/lub wizażystki na sesji zdjęciowej. W przypadku nie stawienia się modelki lub wizażystki na sesję zdjęciową kaucja nie podlega zwrotowi.

Modelki: 

https://www.maxmodels.pl/modelka-paulina_dymka.html

https://www.maxmodels.pl/modelka-wiktoriiaa.html

Wizażystka:

https://www.instagram.com/monika_gorzelska/?hl=pl

DATA: 23.11.2018r.
CZAS TRWANIA: 19-02 (fotografów zapraszamy na 20:00)
MIEJSCE: Studio Huśtawka, ul.Taśmowa 1, Warszawa
ILOŚĆ MIEJSC:
FOTOGRAFOWIE: 12
MODELKI : 4
WIZAŻYSTKI: 4

ZASADY UCZESTNICTWA (prosimy o zapoznanie się z ich treścią przed zapisem):

Regulamin

Zapisy na warsztaty poprzez formularz zgłoszeniowy widoczny na dole strony wydarzenia. Po wypełnieniu i wysłaniu dostaną Państwo mail potwierdzający zapis oraz dane do wpłaty.

W polu “Uwagi do zgłoszenia” proszę wpisać  modelka / wizażystka / fotograf(ka).

W przypadku pytań prosimy o kontakt:
wiktor@studiohustawka.pl
577 339 949

Szykujcie się na świetną zabawę! Do zobaczenia!

Formularz zgłoszeniowy

* pole wymagane

*Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin.

*Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Politykę Prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją sesji zdjęciowej (zgodnie z RODO oraz ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).

Scroll to Top