Nocny Maraton Fotograficzny – ROCK STYLE

Nocne Maratony Fotograficzne powracają! Jeśli jesteś fotografem, modelką lub wizażystką i chcesz stworzyć portfolio, oswoić się z pracą w studio fotograficznym i poznać ludzi – którzy tak jak Ty – mają pasję, to idealnie trafiłeś :)

12 stycznia to noc, w czasie której skupimy się na rockowych zdjęciach i stylizacjach. Mocne, charakterystyczne makijaże mile widziane. Temat bardzo szeroki, inspiracji  całe mnóstwo. Popuśćcie wodze fantazji, tak naprawdę ogranicza Was tylko wyobraźnia.

W czasie Nocnego Maratonu Fotograficznego zapewniamy napoje, przekąski, a także obecność – w czasie całego trwania imprezy – asystenta, który pomoże (tym mniej doświadczonym) ustawić światło i zbudować plan zdjęciowy.

Rezerwacja miejsca:

Fotografowie: oplata za udział w sesji: 199 zł brutto.

Wizażystki i modelki: kaucja: 199 zł brutto.

Kaucja jest zwrotna przelewem bankowym na konto, z którego została dokonana opłata, tylko w przypadku obecności i uczestnictwa modelki i/lub wizażystki na sesji zdjęciowej. W przypadku nie stawienia się modelki lub wizażystki na sesję zdjęciową kaucja nie podlega zwrotowi.

DATA: 12.01.2018r.
CZAS TRWANIA: 19-02 (fotografów zapraszamy na 19:30)
MIEJSCE: Studio Huśtawka, ul.Taśmowa 1, Warszawa
ILOŚĆ MIEJSC:
FOTOGRAFOWIE: 12
MODELKI : 4-5
WIZAŻYSTKI: 4-5

ZASADY UCZESTNICTWA (prosimy o zapoznanie się z ich treścią przed zapisem):

Regulamin

Zapisy na warsztaty poprzez formularz zgłoszeniowy widoczny na dole strony wydarzenia. Po wypełnieniu i wysłaniu dostaną Państwo mail potwierdzający zapis oraz dane do wpłaty.

W polu “Uwagi do zgłoszenia” proszę wpisać  modelka / wizażystka / fotograf(ka).

W przypadku pytań prosimy o kontakt:
tomek@studiohustawka.pl
577 339 949

Szykujcie się na świetną zabawę! Do zobaczenia!

MIEJSC DLA FOTOGRAFÓW BRAK. Zapraszamy na kolejny maraton:

Nocny Maraton Fotograficzny – PINK

Scroll to Top