INFORMACJE OGÓLNE - Studio Huśtawka

Dla kogo organizujemy warsztaty?

Zapraszamy amatorów, jak i profesjonalistów, którzy chcą poznać sposób fotografowania w dziedzinie organizowanych warsztatów, zahaczając o techniki i przy niektórych o naukę w pracy z modelem lub modelką. Podczas sesji zdjęciowej, prowadzący udzieli Ci praktycznych wskazówek, dzięki którym stworzysz zapadające w pamięć ujęcia a przy udziale w niektórych warsztatach dodatkowo możesz pochwalić się w swoim portfolio. Jeżeli nie jesteś jeszcze pełnoletni, nie martw się! Przekaż rodzicom zgodę na udział w warsztatach i prześlij skan podczas zgłaszania się!

Współpracujemy z Urzędami Pracy

Jeżeli zainteresowała Cię oferta naszych warsztatów i jesteś zarejestrowany w Urzędzie Pracy bez problemu możesz skorzystać z udziału w szkoleniu. Więcej informacji uzyskasz na stronie internetowej swojego urzędu pracy.

Współpracujemy z instytucji pozyskującymi finansowanie z Unii Europejskiej

Gdzie odbywają się warsztaty?

Organizowane przez Studio Huśtawka odbywają się u nas – jest to ulica Taśmowa 1 w Warszawie! Jeśli nie mieszkasz tutaj na co dzień, przygotowaliśmy dla Ciebie potrzebne informacje:

Współpracujemy z Urzędami Pracy

Jeżeli zainteresowała Cię oferta naszych warsztatów i jesteś zarejestrowany w Urzędzie Pracy bez problemu możesz skorzystać z udziału w szkoleniu. Więcej informacji uzyskasz na stronie internetowej swojego urzędu pracy.

Współpracujemy z instytucji pozyskującymi finansowanie z Unii Europejskiej

Gdzie odbywają się warsztaty?

Większość organizowanych przez Studio Huśtawka odbywają się u nas – jest to ulica Taśmowa 1 w Warszawie! Nieliczne warsztaty odbywają się w innym miejscu niż w naszym studio, w takim przypadku umieszczamy informację w opisie. Jeśli nie mieszkasz tutaj na co dzień, poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie potrzebne informacje.

Dojazd z najbardziej popularnych miejsc przesiadkowych w Warszawie:

 • Warszawa Śródmieście → Warszawa Służewiec LINIA SKM2lub SKM3 (Kierunek WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA)
 • Metro Centrum → Metro Pole Mokotowskie LINIA M1(Kierunek KABATY)
  Metro Pole Mokotowskie 03 – Wynalazek 02 LINIA TRAMWAJOWA 17 (Kierunek PKP SŁUŻEWIEC)
 • Metro Wilanowska → Metro Wierzbno LINIA M1(Kierunek MŁOCINY)
  Metro Wierzbno 04 → Wynalazek 02 LINIA TRAMWAJOWA 31
 • Warszawa Zachodnia → WarszawaSłużewiec LINIA SKM2 lub SKM3 (Kierunek WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA)
 • Wysiadając na przystanku autobusowym PKP Służewiec dojedziesz do nas autobusami:
  • 189 Os. Górczewska ↔ Stegny,
  • 401 Ursus-NIedźwiadek ↔Ursynów płd.
  • 402 Marysin ↔ Postępu
  • 504 Dw.Centralny ↔ Osiedle Kabaty

Zachęcamy do skorzystania ze strony internetowej Jakdojade lub  ZTM aby wyznaczyć swoją najszybszą podróż. Jako przystanek docelowy wpisz nasz adres czyli ul. Taśmowa 1 (MOKOTÓW)

Nie zapomnij o tym, że warsztaty zazwyczaj trwają do godzin wieczornych i warto pamiętać o zaplanowaniu noclegu. Link do strony, na której z łatwością znajdziesz nocleg na każdą kieszeń znajdziesz KLIKAJĄC TUTAJ.

Co obejmuje cena?

Dokładny harmonogram opisany jest w każdym warsztacie i jest to koszt całkowity. Zapisując się nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. W cenie poza darmowymi ciepłymi i zimnymi napojami oraz ciasteczkami zapewniamy lunch. Zazwyczaj planowany jest w godzinach obiadowych, po zgodnie z harmonogramem warsztatów nie zaburzając działań prowadzącego. (Zazwyczaj jest to godzina 14-15). Poinformuj nas, jeżeli nie tolerujesz jakichś składników lub nie jesz glutenu lub mięsa! Zaplanujemy catering specjalnie dla Ciebie!

Jesteśmy wpisani do RIS (Rejestru Instytucji Szkoleniowych) co za tym idzie, po ukończeniu każdego warsztatu otrzymujesz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia ponadto możesz skorzystać z takiej formy finansowania warsztatów 🙂