Aga Tetera - Studio Huśtawka

Aga Tetera

Aga Tetera

Aga Tetera jest fotografem specjalizującym się w fotografii noworodkowej, ciążowej, dziecięcej oraz rodzinnej. Jej ogromną pasją są noworodki i małe dzieci. Mieszka i pracuje w Leicester, w Wielkiej Brytanii.
Ogromna pasja do fotografii oraz chęć uchwycenia pierwszych chwil życia noworodków oraz pierwsze chwile rodzin z nowymi jej członkami zaowocowała otwarciem firmy Aga Tetera Photography w grudniu 2014 roku. Od tego czasy dynamiczny rozwój firmy zaprocentował na arenie międzynarodowej, gdzie Aga prowadzi warsztaty ucząc rzemiosła oraz bezpieczeństwa dzieci/ noworodków w czasie sesji; gdzie jest prelegentem opowiadając o swojej pasji, zarażając nią innych motywuje do działania.
Z ogromnym oddaniem także poświęca swój czas i talent jako wolontariusz dla fundacji “Remember My Baby”, która zajmuje się fotografowaniem rodzin z Aniołkowymi dziećmi. Są to dzieci, które zmarły przed, w trakcie, bądź zaraz po porodzie.
Aga jest członkiem SWPP (  Society of Wedding and Portrait Photographers). Jest zdobywcą wielu nagród i odznaczeń fotograficznych na całym świecie.